Müşteri memnuniyeti en değer verdiğimiz konudur.

İzmir merkezli Kodpen 2015 yılından bu yana web tasarım, grafik tasarım, yazılım, web hosting, güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası yazılım ve tasarım sektöründe hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti en değer verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz ve her türlü sorunda ayağınıza kadar gelmekten asla çekinmiyoruz. Düzenlediğimiz proje sonrası eğitimler ile projeyi A dan Z ye kullanıcılara anlatarak öğrenme zorluklarını ortadan kaldırıyoruz.

Büyük projeler de dahi oluşturduğumuz stratejik planlamalar sayesinde, projelerin kolayca üstesinden gelmiş bir ekibiz.

Vizyonumuz yüksek standartlar

Uluslararası yazılım ve tasarım sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz mükemmele ulaşma

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.